Lako do zarade - Najbolji nacin do internet zarade!

Dobrodosli na LDZ forum. Ostanite aktivni
-------------------------------------------------------------------
Administracija!

Internet Zarada

PrijemWebCameraČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Vale napustio SK GAMING !

Ići dole 
AutorPoruka
gNr

Broj komentara : 118

PočaljiNaslov: Vale napustio SK GAMING !   Pet Apr 08, 2011 5:50 pm

Jimmy "allen" Allen je zvanično prekinuo sa profesionalnim igranjem Conter-Strike-a zbog zdravstveni tegoba.

Dugogodišnji SK igrač je poslednji put igrao sa ekipom na evropskom prvenstvu Intelu Extreme Mastersa 5. Na svetskom prvenstu istog događaja nije prisustvovao jer je morao da odustane nedelju dana pre i umesto njega, u Hanoveru, je igrao Denis "dennis" Edman. Međutim, Alen ne isključuje mogućnost da se jednog dana vrati profesionalnom igranju.

Izjava, koju je allen dao za SK Gaming:

"Hej momci! Posle skoro 5 godina igranja za SK odlučio sam da prostanem neaktivan do daljnjeg. Nisam se dobro osećao u poslednje vreme zbog bolesti koja negativno utiče na moju igru. Izabrao sam da igram na Euro finalu IEM 5 u januaru iako se nisam dobro osećao, nakon toga sam shvatio da moram napraviti pauzu i da se fokusiram na moju bolest.

"Nadam se da ću se vratit jednoga dana i želim da se zahvalim SK Gaming-u i mojim saigračima na super provedenim godinama i želim im puno uspeha u narednoj godini, mislim da će zaista biti dobri."

"Takođe, želim da se zahvalim svim mojim lojalnim navijačima za svaku podršku tokom ovih godina. Navijajući za mene, motivisali ste me da nastavim a igram. Nadam se da će te i dalje biti tu ako se vratim."

"Verovatno ste očekivali da ću vam reći nešto o mojoj bolesti, ali veoma mi je teško, komplikovano je. Žao mi je zbog toga ali siguran sam da ću ozdraviti u razumnom roku."

Trenutni sastav SK Gaming:

Robert 'RobbaN' Dahlström
Patrik 'f0rest' Lindberg
Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund
Johan 'face' Klasson
Dennis 'dennis' Edman
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Vale napustio SK GAMING !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Share Your Gaming Collection!
» Nintendo: “Dedicated platforms will not die out”
» Personal Gaming: Completing Pokemon Black with just my Starter Pokemon Part 2
» Monster Hunter 3: Ultimate [G4L] clan gaming room!
» Personal Gaming: My reasons for investing the Wii U Basic Set

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Lako do zarade - Najbolji nacin do internet zarade! :: Public Counter-Strike HQ :: Counter-Strike Headquarters-
Skoči na: